Uncategorized

Matematyka 4FTP(2g), 4BT(3g), 4RTM(1g) 22.04.2020

22.04.2020 (środa)

Temat: Matura podstawowa – pewniaki na maturze – powtórzenie.

Moi drodzy ten film warto zobaczyć w całości. Łącznie z wykonaniem notatek niewątpliwie ten film można realizować przez trzy godziny lekcyjne. Bardzo proszę poświęcić mu tyle czasu ile obowiązuje Was zgodnie z planem lekcji ale mocno zachęcam do obejrzenia go w całości i głębokiej analizie.

Prowadząca jest moim zdaniem doświadczonym i dobrym nauczycielem. Na YouTube jest bardzo dużo filmów powtórzeniowych z jej udziałem. Bardzo polecam. Treści są bardzo fajnie przekazywane i tłumaczone.

Dzisiaj  już jesteśmy pewni, że matura w tym roku nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Macie więc czas na ćwiczenie. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę jak to macie w zwyczaju, bo jak chyba niejeden z Was się przekonał nie zawsze fajnie się to kończy. Dzięki ograniczeniom powinniście siedzieć w domu. Zróbcie sobie plan przygotowań do matury i go realizujcie! Nie szukajcie po internecie ciągle nowych pomysłów na powtórzenie. Wybierzcie sobie jeden cały kurs (tu możecie skorzystać z mojej propozycji z serii zaproponowanego dzisiaj filmu + zbiór „Jak zdać maturę…”) i ćwiczcie.

https://www.youtube.com/watch?v=F9_t42DX-IM

Z proponowanej serii są też filmy przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym.

I.Sokołowska