Uncategorized

Matematyka 4FTP, 4RTM, 4BT 15.04.2020

15.04.2020

Temat1(4FTP, 4RTM, 4BT) : Rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

Szanowni uczniowie zostało nam już niewiele czasu wspólnej pracy. Program szkoły średniej zdążyliśmy omówić i powtórzyć. Do końca roku będziemy ćwiczyć zadania maturalne. Uczniów którzy nie przystępują do matury proszę o rozwiązywanie zadań testowych i otwartych, które są za 2pkt. Maturzystów proszę o ćwiczenie wszystkich proponowanych zadań. I nie zniechęcajcie się gdy zadania wydawać się będą bardzo podobne do tych które już zostały rozwiązane. Nie wystarczy zrozumieć, trzeba też wyćwiczyć.

Dzisiaj na pierwszej lekcji mamy do rozwiązania arkusz:

https://szaloneliczby.pl/matura-podstawowa-probna-matematyka-nowa-era-2016-odpowiedzi/

Na pierwszej godzinie proszę o rozwiązanie zadań zamkniętych z tego arkusza.

Dzisiejszym hasłem jest odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się figura z zadania 17? Pozostaję do Waszej dyspozycji na messengerze w godzinach 8.30-11.35 można  kierować tam wszelkie pytania dotyczące lekcji. Aktywność potwierdzamy do 15.00.

Temat2 (4FTP, 4BT): Rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

Na drugiej dzisiejszej godzinie proszę o rozwiązywanie zadań otwartych z arkusza do którego adres znajduje się w poprzedniej lekcji.

Jestem do dyspozycji na messengerze 12.35-13.20.

Temat3 (4BT): Rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

Przechodzimy do kolejnego arkusza: https://szaloneliczby.pl/matura-podstawowa-matematyka-czerwiec-2016-odpowiedzi/

Na tej lekcji robimy tylko zadania zamknięte. Udzielam wskazówek na messengerze 13.20-14.10. Powodzenia

I.Sokołowska