Uncategorized

Matematyka 4BT,4RTM,4FTP 03.04.2020

03.04.2020 (piątek)

Temat: Matura próbna z matematyki.

Szanowni uczniowie dzisiaj matura próbna z matematyki. Mam nadzieję, że pomimo wyjątkowo trudnej sytuacji przystąpicie do niej z sukcesem. Uczniów, którzy do matury nie przystępują również zachęcam do zajrzenia do niej i zrobienia w ramach ćwiczeń jednego z zadań zamkniętych. Możecie przysłać do mnie zdjęcie tego zadania jako potwierdzenie waszej dzisiejszej aktywności. Pozostali zgodnie z umową przysyłają napisaną maturę na mój adres mailowy. Przypominam, że za prace nie będą wstawiane oceny cząstkowe. Prace postaram się sprawdzić jak najszybciej i przekazać Wam moje uwagi na ich temat. Postarajcie się napisać uczciwie, bo każda nieuczciwość nie ma tu najmniejszego sensu, a wręcz może okazać się zgubna, gdyż nie wskażę Wam właściwych uwag do dalszej pracy.

Wszelkie konsultacje po sprawdzeniu i podaniu wyników.

Powodzenia I.Sokołowska