Uncategorized

Matematyka 4BT(2g), 4RTM(2g), 4FTP(1g) 17.04.2020

17.04.2020

Temat1,2: Rozwiązywanie arkuszy maturalnych.

Dzisiaj przechodzimy do kolejnego arkusza maturalnego. Ponieważ mamy dzisiaj 2 godziny lekcyjne (BT i RTM), więc arkusz postarajcie się zrobić w całości: https://szaloneliczby.pl/matura-podstawowa-poprawkowa-matematyka-sierpien-2016-odpowiedzi/

Klasa 4FTP, ponieważ ma dzisiaj tylko jedną godzinę robi z tego zestawu tylko zadania zamknięte.

Na podsumowanie dzisiejszej lekcji i jako ostatnią zadaną pracę domową zastanówcie się, czy jeszcze jakiś temat/dział z matematyki chcielibyście abyśmy powtórzyli. Poświęcimy na to ostatnie lekcje lub nadal będziemy ćwiczyć zestawy. Niech wynik Waszych przemyśleń będzie hasłem aktywności na dzisiejszych lekcjach. Bardzo proszę przesłać mi je na messengera dzisiaj do 15.00. Jeśli ktoś uzna, że nic już nie musi powtarzać w sposób szczególny pisze „nic”. Konsultacje na messengerze dzisiaj do 13.20. Pozdrawiam I.Sokołowska