Uncategorized

Matematyka 3BT+3MTP 18.05.20

18.05.20

Temat: Omówienie i poprawa pracy kontrolnej.

Moi drodzy, dzisiaj każdy z Was otrzyma na priv w messengerze dokładny opis waszej pracy i występujących błędów. Otrzymacie również na grupie rozwiązania przykładów z komentarzami. Waszym zadaniem będzie przeanalizować rozwiązania i przepisać je do zeszytu (oczywiście bez komentarzy). Potwierdzeniem Waszej dzisiejszej aktywności będzie stwierdzenie, czy chcecie poprawiać tą pracę, czy nie. Wpisujecie „chcę poprawiać” lub „nie chcę poprawiać. Czekam na deklaracje do godz.15.00. Dziękuję, że tak zmobilizowaliście się do pisania, nawet na sprawdzianach nieczęsto bywa taka frekwencja. Nikt z piszących nie otrzymał jedynki – gratuluję. Gdybyście chcieli o coś dopytać z tej pracy jestem do dyspozycji na messengerze godz.11.40-12.25. Jutro zaczynamy nowy dział.

Pozdrawiam I.Sokołowska