Uncategorized

Matematyka 2BT, 2FTP (grupa rozszerzona)

Dzień dobry!

 

Na dzisiejszych zajęciach będziecie mieli okazję sprawdzić i podsumować swoją wiedzę z 1 i 2 klasy.

 

Temat: Matura 2020 – po klasie II.

 

  1. Zapiszcie temat w zeszycie.
  2. Zapoznajcie się z zadaniami z pliku: Klasa-2-matura-2020
    Zadania w pliku są podzielone na 2 części – pierwsza część to zadania które powinniście potrafić zrobić kończąc klasę pierwszą, druga część to zadania które powinniście umieć zrobić po klasie drugiej.
    W ramach dzisiejszej lekcji przyjrzyjcie się tym zadaniom. Większość zadań to zadania zamknięte. Jeśli jakieś zadanie wyda Wam się łatwe – rozwiążcie je w zeszycie.

Potwierdzeniem Waszej dzisiejszej obecności – będzie przesłanie mi informacji o liczbie zadań, jakie potraficie zrobić. Jeśli ktoś nie potrafi zrobić żadnego też mnie o tym informuje. Liczę na szczere odpowiedzi. Chcę wiedzieć co i ile potraficie. Będzie to dla nas informacja co musimy ćwiczyć w przyszłym roku.

W czwartek ostatnie zajęcia.

W razie problemów piszcie.

 

Pozdrawiam,
Marlena Lotek.