Uncategorized

Matematyka 2BT, 2FTP (grupa rozszerzona)

Dzień dobry!

 

Lekcja 1

Temat: Powtórzenie wiadomości – wyrażenia wymierne. Rozwiązywanie zadań maturalnych.

 

Przygotowałam Wam, do przećwiczenia przed sprawdzianem, materiał w którym umieszczone są zadania z arkuszy maturalnych. Pod każdym zadaniem znajdziecie link prowadzący do rozwiązania zadania. Większość rozwiązań to krótkie filmiki z yt, nie trwają one średnio więcej niż 2 minuty. Spróbujcie rozwiązać te zadania sami a jeśli nie będziecie mieli pomysłu na ich rozwiązanie – skorzystajcie z zamieszczonej pomocy.

Powtórzenie wiadomości – wyrażenia wymierne (zad. maturalne) 

Zapoznanie się z rozwiązaniami pomoże Wam w rozwiązaniu sprawdzianu.

 

Lekcja 2

Temat: Sprawdzian wiadomości – wyrażenia wymierne.

Drodzy Państwo! Tym razem test do wykonania znajdziecie na stornie Quizizz, wchodząc w link:

https://quizizz.com/join?gc=5680051

Przed rozpoczęciem testu jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej strony – będziecie musieli się zalogować (podajemy swojego emaila, imię i nazwisko (BEZ ŻADNYCH PSEUDONIMÓW), wystarczy zaznaczyć pierwszy kwadracik przy wyborze zgody, data urodzenia nie musi być prawdziwa, poziom nauczania możecie wybrać dowolny). Po zalogowaniu się, prawdopodobnie będziecie musieli jeszcze raz wejść w link z testem. Na rozwiązanie macie 40 minut. Nie przejmujcie się czasem który będzie wam się tam liczył, ważne abyście nie przekroczyli 40 minut. Proponuję wyciszyć sobie dźwięk aby nic Was nie rozpraszało. Rozwiązania zapisujcie na kartkach. Nie strzelajcie. Test nie jest trudny. Na koniec testu otrzymacie wynik procentowy. Jeśli ktoś nie będzie wiedział na jaką ocenę zaliczył, proszę napisać. Test jest aktywny do końca dnia.

 

Potwierdzeniem Waszej dzisiejszej obecności będzie wykonanie testu.

W razie problemów i wątpliwości piszcie – postaram się szybko odpowiedzieć.

 

Pozdrawiam,
Marlena Lotek.