Uncategorized

Matematyka 1B4

Dzień dobry!

Dzisiaj nasze ostatnie zajęcia, na których będziecie mogli sprawdzić swoja dotychczasową wiedzę.

 

Temat: Matura 2020 – po klasie I.

 

1. Proszę zapisać temat w zeszycie.

2. Otwórzcie plik z zadaniami: Klasa 1 – matura 2020

W pliki znajduje się 12 zadań z tegorocznej matury. Zadania znajdujące się w pliku to zadania, które powinniście wiedzieć jak zrobić kończąc klasę pierwszą. W ramach pierwszej lekcji proszę zapoznać się z zadaniami. Te zadania które jesteście w stanie zrobić – zróbcie w zeszycie.

 

W ramach drugiej lekcji proszę zapoznać się z rozwiązaniami zadań z matury (oczywiście oglądacie tylko rozwiązania tych zadań, które są w pliku, na rozwiązanie pozostałych przyjdzie jeszcze czas 🙂 ) : https://www.youtube.com/watch?v=wUNHb8h6Fkg <– w trakcie oglądania, rozwiązania przepiszcie do zeszytu.

 

Aby potwierdzić obecność na dzisiejszych zajęciach proszę napisać mi, ile zadań jesteście w stanie zrobić, które zadania wydają Wam się najłatwiejsze a które są trudne. Będzie to dla mnie informacja do czego musimy wrócić w przyszłym roku. Proszę żeby ta informacja była rzetelna i zgodna ze stanem rzeczywistym. Jeśli ktoś żadnego zadania nie jest w stanie zrobić i wszystkie wydaja się dla niego trudne – też niech mi o tym napisze.

Życzę wszystkich udanych wakacji!

 

Pozdrawiam,
Marlena Lotek