AktualnościBibliotekaKonkursy

KONKURS FOTORAFICZNY „Przyłapani na czytaniu” ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Biblioteka ZSCKR w Jabłoniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. „Przyłapani na czytaniu”.

 

„Przyłapani na czytaniu” to inicjatywa promująca ciekawe, a często nietypowe i zabawne formy czytania. Wystarczy, że jesteś czujnym obserwatorem a na pewno uda Ci się zrobić ciekawe zdjęcie. Na zdjęciu należy uchwycić osoby czytające książki w nietypowych miejscach i sytuacjach. Zapraszamy i życzymy udanych fotograficznych łowów. Celem konkursu jest udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką.

Zasady udziału w konkursie określa Regulamin.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

 

 

 

 

Regulamin konkursu fotograficznego” Przyłapani na czytaniu”

 1. Konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników biblioteki szkolnej- uczniów, nauczycieli i pracowników- ZSCKR w Jabłoniu.
 2. Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Uczestnicy wykonują fotografie cyfrowe nawiązujące do tematu konkursu. Format zdjęć: 15 x 21  lub  21x 30cm.
 3. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które nie były nagradzane w innych konkursach.
 4. Każde zdjęcie winno być zaopatrzone w następujące dane: tytuł zdjęcia a także dane autora zdjęcia: imię, nazwisko, klasa.
 5. Przesłane prace nie podlegają zwrotowi.
 6. Fotografie mogą przedstawiać grupy osób ( np. klasę, grupę rówieśniczą) jak również osobę indywidualną. O ile na fotografii konkursowej znajduje się wizerunek człowieka, uczestnik przesyłając fotografię zapewnia, że osoba, która znajduje się na tej fotografii wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację. Zgłoszenie się do konkursu musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez  Bibliotekę  ZSCKR w Jabłoniu.
 7. Komisja konkursowa dokona oceny prac fotograficznych  biorąc pod uwagę: pomysłowość, zaskakujące, nietypowe sytuacje, ogólne wrażenie  artystyczne, a zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.
 8. Wszystkie informacje o konkursie i jego przebiegu umieszczane będą na stronie  internetowej ZSCKR w Jabłoniu oraz na wystawie pokonkursowej w holu szkoły.
 9. Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać w bibliotece szkolnej.
 • Fotografie należy dostarczyć osobiście do Biblioteki ZSCKR w Jabłoniu do dnia 30 listopada 2018 r.
 • Ogłoszenie wyników konkursu i uroczystość wręczenia nagród laureatom  konkursu odbędzie się 6 grudnia 2018 r.

Organizatorzy