Aktualności

Konkurs fotograficzny „Dbam o swoją kondycję psychiczną”

W naszej szkole rozmawiamy o tym, jak dbać o swoją kondycję psychiczną. Ciekawe wskazówki przygotowali uczniowie, którzy wzięli udział w Konkursie fotograficznym. Według nich warto spacerować, przebywać na świeżym powietrzu, spotykać się i rozmawiać z innymi, zajmować się zwierzętami, mieć ciekawe hobby, uprawiać sport, rozwiązywać konflikty na bieżąco. Gratulujemy ciekawych pomysłów. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają upominki.

Osoby zainteresowane tematem „Czym jest zdrowie psychiczne oraz jak o nie dbać” odsyłamy na stronę https://pacjent.gov.pl/zapobiegaj/zadbaj-o-swoje-zdrowie-psychiczne

Anna Gronowska