AktualnościKonkursy

Konkurs „Bezpieczny Internet”

Od 5 lutego 2019 r podjęto w internacie działania związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu. Uczniowie obejrzeli prezentację na temat cyberprzemocy, przygotowali gazetki tematyczne, wysłuchali szkolenia przeprowadzonego przez pracownika Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Białej Podlaskiej. Zwieńczeniem działań, które miały na celu poprawę bezpieczeństwa oraz podniesienie poziomu wiedzy młodzieży na temat bezpiecznego korzystania z Internetu było podsumowanie konkursu plastycznego „ Bezpieczny Internet”.

I miejsce zajęła Paulina Turska, II miejsce Mikołaj Tymosiewicz, III miejsce Jakub Chudek, wyróżniono również miejsce IV , które zajął Grzegorz Momont. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

 Agnieszka Wieczorkowska – Dudzik