Aktualności

KOLEJNY ROK ZA NAMI!

19 czerwca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. W jej takcie Pani dyrektor Agnieszka Piekarska wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w życie szkoły. Dziękowała nauczycielom, pracownikom i uczniom za rok ciężkiej, wytężonej pracy i życzyła wszystkim udanych wakacji.

Podczas uroczystości podsumowano także realizowane w szkole projekty i organizowane konkursy a ich uczestnikom i laureatom wręczono nagrody i dyplomy.

Szczególnym punktem uroczystości było spotkanie ze związaną rodzinnie z Jabłoniem Panią Anną Dunajecką – Dyrektorem Polskiej Szkoły im. Czesława Miłosza w Schaumburgu,  Członkiem Zarządu Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce. Opowiadała ona o swoich powiązaniach z Jabłoniem oraz życiu i pracy w Stanach Zjednoczonych.

Uroczystość zakończyła się spotkaniami uczniów z wychowawcami.