Uncategorized

język rosyjski IV FTP

01.04.2020

Temat: Powtórzenie wiadomości z działu „Nasza przyszłość”.

 

Drodzy Uczniowie!

Dziś powtarzamy materiał z działu „Nasza przyszłość”. Niektóre tematy omówiliśmy jeszcze w szkole, dlatego umieszczam prezentacje z działu przygotowane dla innych klas. Zachęcam szczególnie maturzystów do zapoznania się z nimi i wykonania ćwiczeń. Pomogą utrwalić materiał. W prezentacjach znajdziecie również linki do stron internetowych. Polecam obejrzenie krótkich filmików.

PREZENTACJA Na jaką uczelnię zdawać Na jaką uczelnię zdawać

PREZENTACJA Nauka w Polsce czy za granicą Nauka w Polsce czy za granicą

 

Dla wszystkich uczniów przygotowałam kartę pracy. Zadania, obrazki, zdania są ponumerowane. Proszę rozwiązać na kartce i w miarę możliwości przesłać mi dziś zdjęcie na adres: radkowska.zsckrjablon@gmail.com

Otrzymacie ocenę za wykonanie zadania i informację zwrotną na adres e-mail.

KARTA PRACY Nasza przyszłość – karta pracy

Pomocne mogą być materiały zawody – powtórzenie

Wszelkie pytania proszę kierować przez dziennik elektroniczny lub na wskazany wcześniej adres e – mail.

Maturzyści otrzymają dodatkowe materiały na adresy e-mail.

Miłej pracy!

Urszula Rądkowska