Uncategorized

język rosyjski I PT

11.05.2020

Temat: Moda i technologia – ćwiczenia leksykalne.

 

Dziś utrwalamy poznane ostatnio słownictwo związane z nazwami części garderoby oraz urządzeń technicznych i rozwiązujemy ćwiczenia z podręcznika (str. 96 – 98). Postarajcie się je samodzielnie wykonać i przesłać do mnie rozwiązania.

Zadanie 1

Nagranie nr 73

Zadanie 2

Zadanie 3

Nagranie nr 74

Zadanie 4

Dla chętnych (zadania typu maturalnego):

Zadanie 5

Zadanie 6

Prześlijcie zdjęcie rozwiązania (własnoręcznie zapisanych odpowiedzi, z rosyjskimi oznaczeniami А, Б, В, Г, Д), otrzymacie plusa z aktywności i pracy na zajęciach. Uczniowie, którzy wykonają także zadania dla chętnych otrzymają oceny. W zadaniach dla chętnych wypowiedzi powinny być również własnoręcznie zapisane.

Rozwiązania prześlijcie na adres radkowska.zsckrjablon@gmail.com

Piszcie również na dzienniku.

Pozdrawiam

Urszula Rądkowska