1CG (SB_I)Zdalne Lekcje

Język angielski zawodowy w rolnictwie-1CG

Witam.
31.03.2020
I. Temat:
„Opisywanie wzrostu rośliny. Czytanie: artykuł z czasopisma o uprawie komosy ryżowej” .
II. Plan przebiegu lekcji:
Poznajemy słownictwo związane z rozwojem rośliny (conduct photosynthesis, get plenty of light, maintain growth charts, buds flower)
Powtarzamy zwroty używane w rozmowie : -Can you give me some advice? -I’m worried about the harvest. – We expect to harvest the plants in August
III. Materiały i zadania do wykonania:
Karty pracy są wysłane na naszą grupę klasową i na wasze mailowe adresy ( zadanie 2:– dopasowywanie wyrazów do definicji; zadanie 3:- uzupełnianie zdań wyrazami z banku słów; zadanie 4: – zadanie typu prawda/ fałsz, na podstawie przeczytanego artykułu )
IV. Wszelkie pytania proszę kierować na mailowy adres elikor@onet.pl lub przez dziennik elektroniczny . Jestem do dyspozycji na Messengerze w razie gdybyście potrzebowali doraźnej pomocy.Lekcje on-line poprzez wideo rozmowy są nadal aktualne.
Pozdrawiam.
Galina Kuchta