Uncategorized

język angielski-IV BT

25.03.2020

Witam wszystkich!
Na naszej grupie klasowej „J. angielski-4BT”  otrzymujecie materiały do pracy w domu. Lekcje on-line poprzez wideo rozmowy są nadal aktualne. Dodatkowo wszelkie  materiały w postaci załączników i instrukcje będę kierowała do was na podane przez was w dzienniku adresy e-mail.

Temat lekcji: „Kara więzienia’’ w kontekście przeczytanego tekstu”

Osoby które nie mogą uczestniczyć w naszej lekcji są proszone o samodzielne rozwiązywanie zadań i wysyłanie do mnie odpowiedzi w wiadomości prywatnej na Messengerze lub na mój adres e-mail. Zadania zostały wysłane na naszą grupę.  Wysyłam również przykładowe  pytania do matury ustnej oraz przykładowy arkusz z matury ustnej. Osoby chętne do omówienia zadań ustnie, proszone są o indywidualny kontakt na Messengerze.