Uncategorized

język angielski III FT

Drodzy Uczniowie!

Na naszej grupie klasowej na portalu Facebook “Angol II FT” (wypadałoby aby administrator grupy w końcu zaktualizował jej nazwę) na bieżąco otrzymujecie materiały do pracy w domu: skany podręcznika, notatki ze słówkami z zadań i tekstów z książki, materiały audio z audioskryptami, klucze odpowiedzi i niezbędne instrukcje do pracy.

Przypominam że zaczęliśmy niedawno pracować z nowym podręcznikiem Oxford Matura Trainer i kończymy właśnie UNIT 1 (Człowiek) z tego podręcznika. – notatki ze słówkami, zadania na słuchanie i teksty do przygotowania dostaliście na grupie i niebawem otrzymacie też na skrzynki mailowe.

Proszę również o każdego z was o założenie konta na platformie edukacyjnej LearningApps
Link do założenia konta dla naszej klasy to: https://learningapps.org/join/ut59e9ja

Rejestrując się proszę o podanie swojego imienia i nazwiska.

Po zalogowaniu do tej platformy, w folderze III FT znajdziecie interaktywne lekcje z ćwiczeniami wykonanymi na podstawie treści z naszego podręcznika.
Materiały te zaopatrzone są nagraniami audio/video, zawierają niezbędne słownictwo oraz instrukcje do pracy.

Dodatkowo wszelkie te materiały w postaci załączników i instrukcje będę kierował do was na podane do mnie przez waszego wychowawce adresy mailowe.

Jeśli chodzi o ocenianie będę oceniał przede wszystkim wasze zaangażowanie w wykonywanie zadań na powyższej platformie (mam dokładny wgląd kto wykonał ile zadań) oraz pomyślimy nad jakąś pracą pisemną, testem online (mam już opracowane stosowne ku temu narzędzia).

Liczę na Waszą współpracę w tym szczególnym dla nas wszystkich momencie.

W razie pytań lub wątpliwości jestem dostępny na FB lub mailowo pod adresem: archilczuk@gmail.com

Pozdrawiam,
Ariel Chilczuk