Uncategorized

język angielski i jęz. angielski zawodowy III BT

Drodzy Uczniowie!

Na naszej grupie klasowej na portalu Facebook “Angielski 3 BT” na bieżąco otrzymujecie materiały do pracy w domu: skany podręcznika, notatki ze słówkami z zadań i tekstów z książki, materiały audio z audioskryptami, klucze odpowiedzi i niezbędne instrukcje do pracy.

Proszę również o każdego z was o założenie konta na platformie edukacyjnej LearningApps
Link do założenia konta dla naszej klasy to: https://learningapps.org/join/8gn2zy52
Rejestrując się proszę o podanie swojego imienia i nazwiska.

Po zalogowaniu do tej platformy, w folderze III BT znajdziecie interaktywne lekcje z ćwiczeniami wykonanymi na podstawie treści z naszego podręcznika.
Materiały te zaopatrzone są nagraniami audio/video, zawierają niezbędne słownictwo oraz instrukcje do pracy.

Dodatkowo wszelkie te materiały w postaci załączników i instrukcje będę kierował do was na podane przez was w dzienniku adresy mailowe.

Jeśli chodzi o ocenianie będę oceniał przede wszystkim wasze zaangażowanie w wykonywanie zadań na powyższej platformie (mam dokładny wgląd kto wykonał ile zadań) oraz pomyślimy nad jakąś pracą pisemną, testem online (mam już opracowane stosowne ku temu narzędzia).

Jeśli chodzi o język angielski zawodowy dostaniecie jeszcze dzisiaj na wyżej wspomnianej grupie i na maila naszą książkę w PDF i powiem wam które teksty i ćwiczenia pod tekstami należy opracować oraz wyślę do nich potrzebne do opanowania słownictwo oraz nagrania audio do dialogów pod tekstami.

Liczę na Waszą współpracę w tym szczególnym dla nas wszystkich momencie.

W razie pytań lub wątpliwości jestem dostępny na FB lub mailowo pod adresem: archilczuk@gmail.com

Pozdrawiam,
Ariel Chilczuk