Uncategorized

język angielski III BT 28.04.2020 r. – sprawdzian wiadomości

Język angielski 28.04.2020 r.

Temat lekcji: Sprawdzian wiadomości z rozdziału 5 w podręczniku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na stronie zdalne lekcje oraz wpisem w dzienniku w zakładce sprawdziany piszemy dzisiaj sprawdzian (quiz) z rozdziału 5 w podręczniku.

Link do quizu: quizizz.com/join?gc=419598

UWAGA: Przed przystąpieniem do quizu podajemy swoje imię i nazwisko. Quiz jest ważny do godz. 10:00 chociaż jego pisanie nie powinno zająć mniej więcej 20-25 min. Zalecam pisanie go na komputerze- jest łatwiej.
Jeżeli ktoś nie przystąpi do quizu w terminie będzie możliwość napisania jeszcze w godzinie wieczornej- napiszcie na FB lub dzienniku to go udostępnię.

Quiz ma 32 pytania (odpowiedzi są u każdego inne- system miesza kolejność u każdego ucznia). Można za niego uzyskać  łącznie 40 pkt.
Jest 5 pytań na ręczne wpisanie słówka oraz 25 pytań typu ABCD. Są też na końcu 2 krótkie pytania otwarte, za 5p każde.
Pytania mają limit czasu- słówka 10s (albo się zna i się zaznacza odpowiednią opcję albo nie- tak żeby nie było możliwości włączenia słownika); zadania gramatyczne mają limit czasu 20 lub 30 sekund- w zależności od ilości treści do przeczytania. Pytania otwarte 5 min.
W raporcie na koniec widzę ile sekund zajęło uczniowi udzielenie odpowiedzi na każde pytanie- dopuszczam przekroczenia limitu czasu o kilka sekund zwłaszcza w początkowych pytaniach (system zaliczy odpowiedź nawet jak przekroczycie limit- ja już po przejrzeniu raportu- niekoniecznie).

Powodzenia!

W razie pytań archilczuk@gmail.com lub kontakt przez Facebook.