Uncategorized

język angielski I PT

Drodzy Uczniowie!

Na naszej grupie klasowej na portalu Facebook “I PT- Angielski” na bieżąco otrzymujecie materiały do pracy w domu: Notatki ze słówkami z tekstów i z rozwiązaniami zadań z książki, materiały audio z audioskryptami i niezbędne instrukcje do pracy.
Wrzucałem tam również wcześniej (15 marca) linki do interaktywnych ćwiczeń w celu powtórzenia gramatyki- warto je wykonywać.

Przypominam, że od kilku lekcji przerabiamy UNIT 3. Dostaliście już na grupie i już wkrótce dostaniecie też dodatkowo na adresy mailowe plik o nazwie „UNIT 3” z notatkami ze słówek i rozwiązaniami do zadań z podręcznika do poszczególnych tematów lekcji. Dołączę tam również pliki audio do samodzielnego odsłuchu do zadań z książki i wszelkie niezbędne instrukcje na temat tego czego dalej będziemy się uczyć.

Powinniście do tej pory mieć opracowane z książki tematy z UNITU 3 do leki o numerze 3.4- „Kupowanie biletu na pociąg”. proszę więc mieć przeczytane teksty pod tymi tematami, posłuchać z nich nagrań oraz przepisać z tego pliku niezbędne słówka pod tymi tematami- wszystko macie w załączonym pliku na grupie pliku a niedługo i na mailach.

Proszę również o każdego z was o założenie konta na platformie edukacyjnej LearningApps
Link do założenia konta dla naszej klasy to: https://learningapps.org/join/2zupev73
Rejestrując się proszę o podanie swojego imienia i nazwiska.

Na platformie zalogowała się już ponad połowa klasy. Czekam na resztę.

Po zalogowaniu do tej platformy, w folderze I PT znajdziecie interaktywne lekcje z ćwiczeniami wykonanymi na podstawie treści z naszego podręcznika.
Materiały te zaopatrzone są nagraniami audio/video, zawierają niezbędne słownictwo oraz instrukcje do pracy.

Jeśli chodzi o ocenianie będę oceniał przede wszystkim wasze zaangażowanie w wykonywanie zadań na powyższej platformie (mam dokładny wgląd kto wykonał ile zadań) oraz pomyślimy nad jakąś pracą pisemną, testem online (mam już opracowane stosowne ku temu narzędzia).

Liczę na Waszą współpracę w tym szczególnym dla nas wszystkich momencie.

W razie pytań lub wątpliwości jestem dostępny na FB lub mailowo pod adresem: archilczuk@gmail.com

Pozdrawiam,
Ariel Chilczuk