Uncategorized

język angielski I BT

Drodzy Uczniowie!

Na naszej grupie klasowej na portalu Facebook “J. angielski 1BT” na bieżąco otrzymujecie materiały do pracy w domu: Notatki ze słówkami z tekstów i z rozwiązaniami zadań z książki, materiały audio z audioskryptami i niezbędne instrukcje do pracy.
Wrzucałem tam również wcześniej (15 marca) linki do interaktywnych ćwiczeń w celu powtórzenia gramatyki- warto je wykonywać.

Zaczynamy od dziś UNIT 3.1: Temat lekcji: Podróż z Cambridge do Warszawy. Z każdą kolejną lekcją będziemy przerabiać kolejne lekcje- tak jak do tej pory czyli 3.2, 3.3 itd.  Dostaliście już na grupie i już wkrótce dostaniecie też dodatkowo na adresy mailowe plik o nazwie „UNIT 3” z notatkami ze słówek i rozwiązaniami do zadań z podręcznika do poszczególnych tematów lekcji z tego UNITU. Dołączę tam również pliki audio do samodzielnego odsłuchu do zadań z książki i wszelkie niezbędne instrukcje na temat tego czego dalej będziemy się uczyć.

Proszę więc jak na razie o robienie zadań i przeczytanie tekstu z lekcji 3.1 (str. 36). Proszę również o wysłuchanie stosownego nagrania 1.49 do tej lekcji.
Wszelkie niezbędne słownictwo i odpowiedzi do tych zadań znajdziecie we wspomnianym przeze mnie pliku.

Proszę również o każdego z was o założenie konta na platformie edukacyjnej LearningApps
Link do założenia konta dla naszej klasy to: https://learningapps.org/join/ogxmaedj
Rejestrując się proszę o podanie swojego imienia i nazwiska.

Po zalogowaniu do tej platformy, w folderze I BT znajdziecie interaktywne lekcje z ćwiczeniami wykonanymi na podstawie treści z naszego podręcznika.
Materiały te zaopatrzone są nagraniami audio/video, zawierają niezbędne słownictwo oraz instrukcje do pracy.

Jeśli chodzi o ocenianie będę oceniał przede wszystkim wasze zaangażowanie w wykonywanie zadań na powyższej platformie (mam dokładny wgląd kto wykonał ile zadań) oraz pomyślimy nad jakąś pracą pisemną, testem online (mam już opracowane stosowne ku temu narzędzia).

Liczę na Waszą współpracę w tym szczególnym dla nas wszystkich momencie.

W razie pytań lub wątpliwości jestem dostępny na FB lub mailowo pod adresem: archilczuk@gmail.com

Pozdrawiam,
Ariel Chilczuk