Aktualności

III Memoriał im. Jarosława Waszczuka

9 kwietnia odbył się III Memoriał im. Jarosława Waszczuka w tenisie stołowym organizowany przez ZSCKR w Jabłoniu oraz Wójta Gminy Jabłoń. Przesłaniem turnieju jest uczczenie pamięci wieloletniego nauczyciela, wychowawcy i sportowca oraz promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej.

W tym roku do sportowych zmagań stanęło 39 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w czterech kategoriach: szkoły podstawowe – dziewczęta, szkoły podstawowe – chłopcy, kategoria open – kobiety i kategoria open – mężczyźni.

Wyniki rywalizacji prezentują się następująco:

Kategoria: szkoły podstawowe – dziewczęta: 
I miejsce – Faustyna Kucyk
II miejsce – Julia Romaniuk
III miejsce – Julia Derlukiewicz

Kategoria: szkoły podstawowe – chłopcy: 
I miejsce – Igor Kazanowski
II miejsce – Maciej Jakubiuk
III miejsce – Bartosz Krzywda
IV miejsce – Tobiasz Abramowicz

Kategoria: open – kobiety: 
I miejsce – Agnieszka Łazaruk
II miejsce – Joanna Wądołowska
III miejsce – Dominika Zarczuk

Kategoria: open mężczyźni
I miejsce – Dariusz Abramowicz
II miejsce – Piotr Rola
III miejsce – Grzegorz Wołowik

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za tak liczne przybycie i udział w turnieju.