Uncategorized

Historia

02.06.2020r.

TEMAT: Sprawdzian wiadomości – „Polska w systemie komunistycznym”.

Celem dzisiejszej lekcji jest sprawdzenie poziomu Waszej wiedzy oraz umiejętności z zakresu działu X podręcznika – Polska w systemie komunistycznym.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w zakładce “zdalne lekcje” oraz wpisem w e-dzienniku napiszemy dzisiaj sprawdzian (quiz).

Link do quizu: Polska w systemie komunistycznym

UWAGA: Przed przystąpieniem do quizu wpisujecie swoje imię i nazwisko oraz klasę.

Quiz będzie aktywny od godz. 13.30 do 14.30.
Jeżeli ktoś nie przystąpi do quizu w wyznaczonym terminie, z istotnych powodów, będzie miał możliwość napisania w późniejszym czasie po indywidualnym uzgodnieniu. W takiej sytuacji proszę o jak najszybszy kontakt  poprzez komunikator lub e-dziennik.

Quiz składa się z 55  pytań (odpowiedzi są u każdego ucznia inne, a system miesza kolejność). Maksymalnie za test można uzyskać  łącznie 55 pkt.
Test zawiera 5 pytań wymagających wpisania krótkiej odpowiedzi ( każde pytanie za 1 pkt.) oraz 50 pytań typu ABCD (każde na 1 pkt.).
Pytania mają limit czasowy – do 30 sekund, a pytania otwarte – 1 min.
W raporcie po napisaniu przez Was testu widzę, ile czasu zajęło uczniowi udzielenie odpowiedzi na każde pytanie. System dopuszcza przekroczenia limitu czasu, jednak dla mnie jest to czytelna informacja, że korzystaliście z innych źródeł wiedzy niż Wasz umysł i dlatego takich odpowiedzi nie będę mogła zaliczyć do poprawnych. Mam nadzieje, że takich sytuacji nie będzie, a test nie będzie dla Was zbyt trudny.

Życzę powodzenia!

W razie pytań proszę o szybki kontakt przez Messengera.

Agnieszka Żelazowska