Uncategorized

Historia 1 PT

19.05.2020r.

TEMAT: Sprawdzian wiadomości.

Celem dzisiejszej lekcji jest sprawdzenie poziomu Waszej wiedzy oraz umiejętności z zakresu działu VII podręcznika – Polska w XIV-XV wieku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w zakładce „zdalne lekcje” oraz wpisem w e-dzienniku napiszemy dzisiaj sprawdzian (quiz).

Link do quizu: Test sprawdzający

UWAGA: Przed przystąpieniem do quizu podajemy swoje imię i nazwisko. Quiz będzie aktywny od godz. 9.45 do godz. 10.30 ( czyli tyle, ile trwa lekcja), chociaż jego napisanie nie powinno Wam zająć więcej niż 30 min.
Jeżeli ktoś nie przystąpi do quizu w wyznaczonym terminie, z istotnych powodów, będzie miał możliwość napisania w późniejszym czasie po indywidualnym uzgodnieniu. W takiej sytuacji proszę o jak najszybszy kontakt  poprzez komunikator lub e-dziennik.

Quiz składa się z 40  pytań (odpowiedzi są u każdego ucznia inne, a system miesza kolejność). Maksymalnie za test można uzyskać  łącznie 42 pkt.
Test zawiera 3 pytania wymagające wpisania krótkiej odpowiedzi ( każde za 1 pkt.) oraz 36 pytań typu ABCD (każde na 1 pkt.). Jest także jedno pytanie otwarte wymagające sformułowania wypowiedzi na określony temat (za 3 pkt).
Pytania mają limit czasowy – do 30 sekund, a pytanie otwarte – 2 min.
W raporcie po napisaniu przez Was testu widzę, ile czasu zajęło każdemu uczniowi udzielenie odpowiedzi na każde pytanie. System dopuszcza przekroczenia limitu czasu, jednak dla mnie jest to czytelna informacja, że korzystaliście z innych źródeł wiedzy niż Wasz umysł i dlatego takich odpowiedzi nie będę mogła zaliczyć do poprawnych. Mam nadzieje, że takich sytuacji nie będzie, a test nie będzie dla Was zbyt trudny.

Życzę powodzenia!

W razie pytań proszę o szybki kontakt przez messengera.

Agnieszka Żelazowska