Uncategorized

Historia 1 FTR

25. 06. 2020r.

TEMAT: Podsumowanie wiedzy i umiejętności z historii w roku szkolnym 2019/2020.

Zapoznajcie się z zaproponowanymi materiałami. Pozwolą one na utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu nauki historii w tym roku szkolnym. Mam nadzieję, że pomimo trudnej sytuacji pandemii i konieczności nauki w formule zdalnego nauczania nie straciliście zainteresowania historią i w kolejnym roku szkolnym będziemy kontynuować edukację, a efekty będą podobne.

  1. Pierwsze starożytne cywilizacje

2. Starożytna Grecja

Prezentacja – Starożytna Grecja

Antyk – powtórzenie

3. Starożytny Rzym

Imperium Rzymskie

4. Średniowiecze.

5. Polska Piastów

6. Polska Jagiellonów

Polska za rządów Jagiellonów

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku wakacyjnego!

Agnieszka Żelazowska