Uncategorized

Historia 1 F4R 1 B4

24. 06. 2020r.

TEMAT: Podsumowanie wiedzy i umiejętności z historii w roku szkolnym 2019/2020.

W tym roku szkolnym zajmowaliśmy się materiałem z zakresu:

  1. Totalitaryzm w Europie. Totalitaryzm w Europie
  2. II Rzeczpospolitej 1918-1939r.

3. II wojna światowa.  e-podręcznik Skutki II wojny światowej

4. Zimna wojna na świecie.

5. Polska w okresie PRL-u.

6. Upadek komunizmu i narodziny III RP. Droga do wolności 

Zapoznajcie się z zaproponowanymi materiałami. Pozwolą one na utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu nauki historii w tym roku szkolnym. Mam nadzieję, że pomimo trudnej sytuacji pandemii i konieczności nauki w formule zdalnego nauczania nie straciliście zainteresowania historią i w kolejnym roku szkolnym będziemy kontynuować edukację, a efekty będą podobne.

Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku wakacyjnego!

Agnieszka Żelazowska