1BT (Tech)Zdalne Lekcje

Historia 1 BT

01.04.2020r.  TEMAT:  “Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem ” – podsumowanie wiedzy o początkach państwa polskiego.

Jako częściowe podsumowanie działu VI Polska w X-XIII wieku proszę o obejrzenie filmu historycznego w reżyserii Jerzego Hoffmana z 2003 r. na podstawie powieści ” Stara baśń” Józefa Ignacego Kraszewskiego z 1876.

Bardzo proszę obejrzycie film i napiszcie do mnie o Waszych wrażeniach na adres e-mail zelaga@wp.pl

Nawet krótka informacja (5-6 zdań) będzie dla mnie potwierdzeniem Waszej aktywności. W tytule wiadomości proszę podać imię i nazwisko oraz klasę- koniecznie!

Wszelkie pytanie proszę kierować na e-dziennik lub komunikator

Przyjemnego oglądania !

Czekam z ciekawością na Wasze opinie!

 

Za tydzień proszę przygotować się do sprawdzianu-testu interaktywnego z 2 działów: V-Europa rozkwitu i schyłku średniowiecza i VI-Polska w X-XIII wieku. Zagadnienia do sprawdzianu oraz dokładne wskazówki techniczne prześlę na e-dziennik.

Agnieszka Żelazowska