AktualnościUncategorizedWycieczki

Fotowoltaika – wycieczka do Lublina

Uczniowie klas II RT kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej po raz kolejny odwiedzili firmę Vosti- lidera Lubelszczyzny i firmę będącą w TOP 5 wśród liderów polskiego rynku fotowoltaiki. Podczas spotkania z Panem Łukaszem Janickim mieliśmy okazję posłuchać wykładu dotyczącego działania podstawowych elementów instalacji fotowoltaicznych takich jak inwerter, moduł fotowoltaiczny a także informacji dotyczących pomp ciepła. Przedstawione zostały sposoby łączenia poszczególnych elementów instalacji fotowoltaicznej oraz systemy i najpopularniejsze elementy montażowe wykorzystywane w instalacji systemów fotowoltaicznych. Kolejnym etapem naszej wycieczki było kino i tor gokartowy, który okazał się świetną rozrywką i zapewnił wiele niezapomnianych wrażeń!

Dziękujemy firmie Vosti za możliwość współpracy oraz Panu Łukaszowi za bardzo interesującą lekcję.