AktualnościWycieczki

Fortuna kołem się toczy !

W dniu 8 stycznia 2019 r. pięćdziesięcioosobowa grupa mieszkańców internatu udała się do Warszawy aby kibicować uczestnikom programu Koło Fortuny. Podczas wyjazdu mieliśmy możliwość podejrzenia jak wygląda studio telewizyjne, ile osób zaangażowanych jest w nagranie programu i jak długo trwa stworzenie jednego odcinka teleturnieju. Podziwialiśmy również profesjonalizm prowadzących – Rafała Brzozowskiego i Izabelli Krzan oraz zespołu towarzyszącego – „RBandu” z wokalistką Katarzyną Dereń.

Po nagraniu 4 odcinków (w trakcie jednego z nich udało się uczestnikowi odgadnąć hasło finałowe i wygrać dużą kwotę pieniężną) udaliśmy się do Wilanowa, aby zobaczyć wspaniałą wystawę plenerową „Królewski Ogród Światła”, ozdabiającą ogrody Muzeum Pałacu Króla Jana III. Niesamowite efekt świetlno–muzyczne odbywające się na dolnym tarasie na długo pozostaną w pamięci każdego z nas.

Zapraszamy do oglądania teleturnieju „Koło Fortuny” w TVP2 i wypatrywania wśród publiczności znajomych ze szkoły.