AktualnościKonkursy

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY Z RELIGII W JABŁONIU

Oto siewca wyszedł siać…

29.03.2019 r. wZSCKR w Jabłoniu odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy z Religii. Spotkanie otworzyła Dyrektor ZSKR w Jabłoniu p. Agnieszka Piekarska. W finale wzięli udział uczniowie z Janowa, Sokołowa Podlaskiego, Rzemienia, Rudki, Henrykowa, Potoczku i Jabłonia. Uczniowieprzez 90 minut pisali test wiedzy z religii. Zagadnienia dotyczyły m.in. wybranych fragmentów z Pisma świętego Starego i Nowego Testamentu, Katechizmu Kościoła Katolickiego, encyklik: Laborem exercens, Rerum novarumi Mater et magistra.

I miejsce zajął Paweł Czarnecki (Janów)

Otrzymał nagrodę telefon samsung galaxy s9 i Pismo święte.

II miejsce zajęła Gabriela Morawska (Sokołów Podlaski)

Otrzymała nagrodę bon na rower cross i Pismo święte.

III miejsce Paulina Turska (Jabłoń)

Otrzymała nagrodę tablet i Pismo święte.

Zwycięzcom gratulujemy!

Sponsorom dziękujemy za ufundowanie nagród.

Ogólnopolską olimpiadę z religii zorganizował ks. Karol Nasiłowski