Uncategorized

Eksploatacja pojazdów rolniczych – Zajęcia praktyczne – 3BT gr.II – 31.03.2020

Temat: Wyznaczanie zakresu parametrów obsługi technicznej pojazdów rolniczych

Data: 31.03.2020

Ilość godzin lekcyjnych: 4

Witam Was .Dziś zajmiemy się przeglądem technicznym pojazdów rolniczych.Zrobimy to w następującej kolejności:

 

  1. Zapoznajcie się z plikiem tekstowym                                                                                                       Wyznaczanie zakresu parametrów obsługi technicznej pojazdów rolniczych;
  2. Obejrzyjcie filmy dotyczące obsługi technicznej ciągnika John Deere 6120M i Ursus c330                                  C 330    John Deere
  3. Zapoznajcie się z czynnościami obsługi dostępnymi na stronie:    http://zetor25.pl/2019/03/09/troche-danych-na-temat-ursusa-c-330/
  4. Następnie proszę odpowiedzieć na poniższe pytania:                                                                              –dlaczego ważna jest obsługa codzienna ciągnika rolniczego?                                                                            – wymień rodzaje obsługi technicznej.                                                                                                                   – oglądając film z obsługi ursusa c330 napisz gdzie oprócz silnika możemy zastosować olej silnikowy              – omów obsługę filtra powietrza w ursusie c330                                                                                     Odpowiedzi proszę przesłać na moją pocztę                                                                                                            pozdrawiam J Gubański