Uncategorized

Eksploatacja maszyn rolniczych III BT gr.I 16.04.20 17.04.20

Temat: Sporządzanie zapotrzebowania na części zamienne do naprawy pojazdów , maszyn i urządzeń rolniczych

Data 16-17.04.20

Ilość godz.4(2×2)

Proszę zapoznać się z materiałem tekstowym

https://v-landgraf.de/shop/unia.pdf

Sporządzanie-zapotrzebowania-na-części-zamienne-1

Zadanie do rozwiązania

1  sporządź zapotrzebowanie na części zamienne rozsiewacza do wapna RCV , jeżeli uszkodzeniu uległy wszystkie łopatki wysiewające – pamiętaj o podaniu istotnych informacji by zamówić części w odpowiedniej ilości i pasujące do danego rozsiewacza dodatkowo oblicz koszt części zamiennych

2  sporządź zapotrzebowanie na części zamienne w pługu obrotowym 3 skibowym Unia (korpus LONG) – mając następujące dane: zużyciu uległy wszystkie lemiesze wraz z dłutami – pamiętaj że należy wymienić również śruby mocujące. Oblicz koszt netto i brutto potrzebnych części.

Rozwiązanie proszę przesłać na moją pocztę

pozdrawiam  J Gubański