Uncategorized

EDB 1F4R 22.04.2020

Temat: Zagrożenia terrorystyczne

Witam, celem dzisiejszej lekcji jest wyjaśnienie, czym charakteryzuje się terroryzm, jakie miejsca są potencjalnie zagrożone atakiem terrorystycznym , jak postępować w czasie ataku i jakie są zasady zachowania się podczas prowadzenia działań antyterrorystycznych. Temat będziemy realizować na dwóch lekcjach. Pod dzisiejszym tematem znajduje się praca do wykonania w zeszycie. Po jej wykonaniu należy ją sfotografować i odesłać na adres i.pastor@interia.pl .

Przypominam o obowiązku wykonywania zadanych prac  i odsyłania ich do sprawdzenia, termin poprzedniej mija dzisiaj.  Jeżeli ktoś ma pytania , proszę o kontakt na wyżej podany adres.

Wysłany e-mail ma zawierać w imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

I. Pastor

EDB 1 F4 R 22.04.2020 EDB 1 F4 R 22.04.2020