Uncategorized

EDB 1B4 21.04.2020

Temat: Zagrożenia terrorystyczne (cz.I)

Witam, celem dzisiejszej lekcji jest wyjaśnienie, czym charakteryzuje się terroryzm, jakie miejsca są potencjalnie zagrożone atakiem terrorystycznym , jak postępować w czasie ataku i jakie są zasady zachowania się podczas prowadzenia działań antyterrorystycznych. Temat będziemy realizować na dwóch lekcjach. Pod dzisiejszym tematem znajduje się praca do wykonania w zeszycie. Po jej wykonaniu należy ją sfotografować i odesłać na adres i.pastor@interia.pl .

Przypominam o obowiązku wykonywania zadanych prac i odsyłania ich do sprawdzenia, termin poprzedniej minął 15 IV, uczniowie którzy tego nie zrobili mają ostateczny termin do 24 IV.  Jeżeli ktoś ma pytania , proszę o kontakt na wyżej podany adres.

Wysłany e-mail ma zawierać w imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

I. Pastor

EDB 1 B4 21.04.2020 EDB 1 B4 21.04.2020