Internat

E-pożegnanie maturzystów

Dziś inaczej niż dotychczas żegnamy naszych maturzystów, którzy mieszkali w internacie. W tym roku szkolnym opuszczają nas: Wiktoria Bobruk, Dominika Czajkowska, Patrycja Jarmosiewicz, Natalia Soroka, Piotr Izdebski, Damian Łajtar, Damian Byszuk, Mazurek Maciej, Wojciech Wawszczak.

W poprzednich latach mieszkańcami internatu byli też: Mikołaj Borowicz, Jakub Jaszewski, Pietrzyk Paweł, Rafał Grzeszuk, Aleksandra Janczura, Adrian Mackiewicz, Aleksandra Mitura, Konrad Momont, Mateusz Niewęgłowski, Hubert Szczepaniuk, Paweł Trościańczyk, Krystian Danilkiewicz, Krystian Nadolny.

Mamy nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną same piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat. Wychowawcy, koleżanki i koledzy z pokoju i internatu oraz wspólne przygody to coś, co zostaje z Wami na całe życie. Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych wychowanków i Wasza przyszłość leży nam na sercu. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Wy natomiast dawaliście nam swój młodzieńczy zapał i entuzjazm oraz często obdarzaliście nas zaufaniem.

Życzymy Wam abyście nie tracili nigdy nadziei ani wiary we własne siły. Pamiętajcie, że oprócz nabytej wiedzy i posiadanego majątku, o wartości człowieka decyduje to, co ma w sercu. Życzymy po prostu aby mówili o Was, że jesteście dobrymi ludźmi.

Idźcie przez całe życie z takim samym zapałem i entuzjazmem, jaki czujecie w sercach dziś, kiedy kończycie ten etap Waszego życia. Podsycajcie Waszą młodzieńczą świeżość i ciekawość świata, nie rezygnujcie z marzeń i planów. Idźcie do przodu ale i nie zapominajcie o tych, którzy Was ukształtowali – waszych koleżankach i kolegach oraz wychowawcach z internatu.

Ponieważ nie możemy pożegnać Was w tym roku inaczej niż wirtualnie obiecujemy, że spotkanie, na którym pożegnamy Was osobiście odbędzie się w przyszłości, a o terminie tego spotkania zostaniecie powiadomieni.

Wychowawcy i Kierownik Internatu ZSCKR w Jabłoniu

A na pożegnanie posłuchajcie jeszcze tego:

https://www.youtube.com/watch?v=nDziOTSVG78