Akcje samorząduAktualnościBiblioteka

Dzień Kobiet w ZSCKR w Jabłoniu

We wtorek 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym wyjątkowym dniu na wszystkie Panie czekała jakaś niespodzianka. W szkole unosił się zapach ciasta, kawy, czekolady i pięknych kwiatów. Słychać było miłe słowa, życzenia i pozdrowienia. Zobaczyć można było odświętnie ubranych Panów wręczających bukiety i bileciki z ciekawymi cytatami. Samorząd Uczniowski zorganizował świąteczną pocztę kwiatową, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszyscy zainteresowani mogli również zamieścić życzenia na padlecie.  Mamy nadzieję, że życzenia „sił, zdrowia i życiowej radości” staną się rzeczywistością, a każdy dzień będzie mógł być świętem wspaniałych i niezastąpionych kobiet.

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w organizację szkolnych obchodów Dnia Kobiet, a w szczególności: Karolinie Nieścioruk, Patrycji Denece, Magdalenie Trubaj,  Pawłowi Gasiukowi, Markowi Ściubie, Dawidowi Ilczukowi, Jakubowi Waszczukowi.

Samorząd  ZSCKR w Jabłoniu