AktualnościBiblioteka

„CZYTAMY MŁODSZYM” KOLEJNA AKCJA CZYTELNICZA PRZEPROWADZONA PRZEZ UCZNIÓW Z ZSCKR W JABŁONIU

Wszyscy wiemy jak wielki wpływ na rozwój dzieci ma czytanie. Dzięki czytaniu dzieci rozwijają wyobraźnię, wzbogacają swoje słownictwo i styl wypowiedzi. Są to prawdy ogólnie wszystkim nam znane. Wiedzą o tym również uczniowie z  ZSCKR w Jabłoniu, którzy systematycznie przeprowadzają akcje czytelnicze  wśród dzieci. Ostatnia taka akcja odbyła się 25 marca 2019 r. Nasze uczennice z klasy II MTP: Karolina Korybska, Marlena Trubaj i Natalia Iwanejko, tym razem czytały  dzieciom wiersze. Spotkanie czytelnicze z najmłodszymi uczniami Szkoły Podstawowej im. SGO „Polesie” w Jabłoniu odbyło się w gościnnych progach Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłoniu.

                                                   koordynator akcji -Bożena Kusiuk