Biblioteka

BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA

Drodzy czytelnicy,

Polecam serdecznie  spotkania online z pisarzami, autorami znanych Wam książek, które są transmitowane w mediach społecznościowych dzięki Stowarzyszeniu Unia Literacka, Wydawnictwu Axis MundiMarta MatyszczakAgnieszka Lis – Pisarka.

Codziennie o 18 pisarki i pisarze specjalnie dla Was nadają zza swoich biurek, z foteli oraz z dziwnych miejsc, jakie przyjdą im do głowy – w tygodniu dla dorosłych, a w weekendy dla młodszych czytelników.

Harmonogram spotkań z cyklu „Ul z książkami” dla zainteresowanych na najbliższe dni:

24 kwietnia (piątek)

godz. 17:00- Lawrence Grobel- facebook.com/WydawnictwoAxisMundi/

godz.18:00- Jakub Żulczyk-  facebook.com/jakub.zulczyk/

25 kwietnia (sobota)

godz. 18:00- Ewa Karwan-Jastrzębska- facebook.com/e.k.jastrzebska/

26 kwietnia (niedziela)

godz.18:00- Barbara Gawryluk- facebook.com/barbara.gawryluk

Ponadto codziennie:

godz. 19:30

Marta Matyszczak- facebook.com/martamatyszczak.oficjalna.strona/

godz. 20:30- Agnieszka Lis- facebook.com/Agnieszka.Lis.Pisarka/

Łukasz Orbitowski i Szczepan Twardoch piszą w sieci wspólną powieść:- http://nazarazezarazek.pl/

Kolejne odcinki swoich nowych powieści wrzucają także:

Wojciech Chmielarz- facebook.com/wojciechchmielarz.pisarz
Grzegorz Kalinowski- facebook.com/Grzegorz-Kalinowski-1404999776486281

Jeżeli ktoś przegapi spotkanie na żywo, to wszystkie nagrania są dostępne tutaj-  https://www.facebook.com/unia.literacka/

Informacja dla maturzystów!

Drodzy maturzyści, jeżeli macie potrzebę korzystania jeszcze z książek wypożyczonych z naszej biblioteki, bo są Wam pomocne przy powtarzaniu materiału do egzaminów, to możecie je zwrócić w dniu, w którym przyjedziecie na egzamin maturalny. Pozostałe książki wypożyczone z biblioteki szkolnej proszę zwrócić w dniu odbioru świadectwa szkolnego.

Pozdrawiam serdecznie- Bożena Kusiuk