AktualnościSamorząd

AKCJA MIKOŁAJKOWA W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W JABŁONIU

6 grudnia od wielu lat jest dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Tak też było w tym roku.

Nasz Święty Mikołaj jak zwykle miał bardzo dużo pracy. Rano odwiedził dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jabłoniu, gdzie wysłuchał pięknych wierszyków i piosenek oraz rozdał mnóstwo prezentów. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że niecierpliwie go oczekiwały. Święty miał pomocnice- Śnieżynki- Kamilę i Kingę, gdyż sam nie dałby rady dostarczyć wszystkich prezentów. Następnie Święty Mikołaj udał się do Urzędu Gminy w Jabłoniu, gdzie został miło przyjęty przez pana wójta Dariusza Łobejko, odwiedził również Bank Spółdzielczy w Jabłoniu. Na zakończenie pięknego dnia św. Mikołaj spotkał się z nauczycielami, uczniami i pracownikami naszej szkoły. Był to dzień pełen radości i uśmiechów. Oczywiście zdarzyło się, że niektórzy dostali w prezencie rózgę, ale mimo wszystko każdy był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor. Teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

W zorganizowanie i przeprowadzenie akcji mikołajkowej zaangażowali się: Adrian Krakowski z klasy 4 FTM, Kamila Lewkowicz i Kinga Borowik z klasy 1 FTP.

Opiekun SU – Bożena Kusiuk