Sport

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

21 października na Sali gimnastycznej w naszej Szkole miał miejsce Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły ZSCKR w Jabłoniu. W turnieju udział brali najlepsi zawodnicy z poszczególnych klas. Ogółem udział wzięło 36 zawodników w kategorii chłopców oraz 16 zawodniczek w kategorii dziewcząt. Turniej rozgrywany był systemem radzieckim do dwóch przegranych. Najlepszą zawodniczką w kategorii dziewcząt okazała się Kinga Cieniuch z klasy II FTP, II miejsce zajęła Jowita Jakubiuk z klasy IV RTM, III miejsce natomiast Alicja Szymczak z kl. III MTP. Rywalizacja chłopców przedstawiała się następująco: I miejsce zajął Paweł Balak z klasy II BT, II miejsce – Marcin Lipka z kl. IV BT, III miejsce wywalczył Daniel Wapa z klasy I CG.